© 2022 Zachitaemo

КОНТАКТИ

Phone:
+380 972 252 615

Email:
support@zachitaemo.com

sales@zachitaemo.com


контакт-центр

Понеділок: 10:00 - 18:00

Вівторок: 10:00 - 18:00

Середа: 10:00 - 18:00

Четвер: 10:00 - 18:00

П'ятниця: 10:00 - 18:00


Оформити замовлення на сайті можна в будь-який час (24/7).

Відправка замовлень - 1-3 дні

Про Zachitaemo

Наш магазин починався з простору Instagram в 2019 році.
Щодня наш асортимент зростав, і сьогодні на сайті ви можете знайти як класику, так і сучасну літературу. Наша аудиторія починається від підлітків, і закінчується пенсіонерами.

Декілька фактів про нас:
1. Асортимент нашого інтернет-магазину нараховує більше 500 книг, і щодня продовжує зростати.
2. Всі актуальні новини, відео-огляди книг Ви можете знайти на нашій сторінці інстаграм: @knigi_books_ua
3. Безкоштовно можемо додати крафтове пакевання, якщо Ви купуэте книги на подарунок. Дайте лише нам знати про це.
4. Відгуки про нашу роботу можна знайти в інстаграмі @knigi_books_ua. Їх вже більше 1200
Доставка
Замовлення на суму більше, ніж 1200 грн. доставляються за наш рахунок.
Комплектація і цілісність товару
Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення на відділенні, в присутності оператора.
Ми не несемо відповідальності за товар, якщо він не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.
Нова Пошта

Мінімальна вартість доставки складає - 51 грн. (залежить від віддаленності населеного пункту, ваги книг та суми замовлення)
«Нова пошта» проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні «Нова пошта».
Укрпошта
Мінімальна вартість доставки складає - 30 грн. (залежить від віддаленності населеного пункту, ваги книг та суми замовлення)
«Укрпошта» проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні.

єПідтримка

Повідомляємо, що наш інтернет-магазин бере участь у програмі єПідтримка, тож ви можете витратити свою 1000 гривень на книжки з вигодою.

Де купити книги?


З самого початку своєї діяльності ми зробили акцент на багатий і різноманітний, вивірений асортимент і повну консультаційну підтримку наших читачів. За весь час успішного існування на книжному ринку, ми на собі відчули, наскільки складним буває вибір нової книги. Тому робимо все, щоб куплена у нас новинка приносила радість і задоволення. Zachitaemo — найбільший в Україні книжковий магазин, який працює в інтернеті. Ми не просто займаємося продажем видань, а ще й поділяємо любов наших клієнтів до друкованого слова. Ми відмінно знаємо, як стрімко летить час при читанні літератури і як хочеться розтягнути останню главу ще на довгий час. У нас є всі причини стати вашим улюбленим магазином: величезний вибір книг, асортимент яких постійно поповнюється; зручна і швидка адресна доставка додому, замовити яку можна в будь-яке місто України; участь в бонусних програмах і акціях, які проводяться у нас регулярно; повна консультаційна допомога наших досвідчених експертів; зручний інтерфейс сайту, в якому легко орієнтуватися і швидко підібрати потрібне видання; доступні ціни, вартість нашої продукції на порядок нижче роздрібних магазинів міста; спеціальні книжкові добірки, що полегшують вибір сучасного читача.

Як вибрати відповідну книгу?

Часом нашим читачам, навіть тим, що віддають перевагу певній тематиці літературного жанру, буває складно визначитися з вибором цікавої книги за доступною ціною. Видавництва постійно радують любителів читання новинками. Захоплюючих історій зараз настільки багато, що все подужати просто неможливо.

Консультанти нашого інтернет-магазину Zachitaemo дарують вам кілька корисних рекомендацій з підбору покупки книг, допомагаючи визначитися в книжковому бумі:

- Складіть список літератури, яка є для вас найбільш привабливою, її хочеться прочитати. Якщо ви любите якісь знакові події, вибирайте для читання книги, наприклад, видані в рік свого народження або ті що описують події та місця, де ви плануєте побувати.

- Для саморозвитку можна замовити новинку, яка отримала різні (і погані, і хороші) відгуки. Адже завжди цікаво зрозуміти, на чому ґрунтуються думки людей і скласти при цьому власну.

- Любителям кінофільмів можна простудіювати екранізації, щоб отримати більш повне уявлення про події, що там відбуваються. Також є можливість і попередньо ознайомитися з фрагментами нових книг, щоб мати попередню думку про новинку.

Вибираючи видання, не акцентуйте на вартості. У нас є як дорогі, багато ілюстровані варіанти, так і дешевші. Але сенс написаного від цього не змінюється.

Наші переваги
ваша точка доступу до книг
 • Висока якість
  Ми працюємо над тим, щоб стати провідним книжковим магазином , забезпечуючи якість та цінність для наших клієнтів.
 • Швидка обробка замовлення
  Ми обробляємо ваше замовлення вчасно
 • Хороша підтримка
  Наша команда завжди готова відповісти на ваші запитання. Ви можете зателефонувати нам у вихідні дні.
 • Гарні подарунки
  Нам подобається робити наших клієнтів щасливими. Гарна упаковка
 • Індивідуальний підхід
  ми обробляємо ваше індивідуальне замовлення на основі ваших специфікацій
 • Ефективні послуги
  Ми дбаємо про час наших клієнтів. Просто зателефонуйте нам, і ми допоможемо з усіма питаннями.
Подати запит
Instagram Імя
+380 972 252 615
Kyiv - Ukraine