© 2022 Zachitaemo

КОНТАКТИ

Phone:
+380 972 252 615

Email:
support@zachitaemo.com

sales@zachitaemo.com


контакт-центр

Понеділок: 10:00 - 18:00

Вівторок: 10:00 - 18:00

Середа: 10:00 - 18:00

Четвер: 10:00 - 18:00

П'ятниця: 10:00 - 18:00


Оформити замовлення на сайті можна в будь-який час (24/7).

Відправка замовлень - 1-3 дні

Коло жіночої сили. Лариса Ренар

Легко і невимушено Лариса Ренар введе вас в світ, де стихії і потоки енергій відіграють не меншу роль, ніж курс валют, а відношення не просто складаються, а майстерно будуються відповідно до законів психології, і легенди набувають реальний життєвий сенс.
Жіночі енергетичні практики представлені в захоплюючій формі і вражаюче ефективній системі. Афродіта повертає свою силу в світ XXI століття, і книга Лариси Ренар «Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання »- найпереконливіший тому доказ.
Енергетика, психологія та стратегія відносин в бестселері Лариси Ренар - перевірений часом і численними перевиданнями посібник до законів чоловічого і жіночого для мільйонів читачів. Підручник тактики станів, поведінки і образів істинної жінки, яка знає, чого вона хоче і як цього досягнути. Цю книгу вже не потрібно рекламувати, її просто потрібно читати, і застосовувати її знання в житті. Знання про жіночу силі.
Знання про маленьких слабкостях. Знання про можливості і секрети жіночої натури. Пізнавши себе справжню - жрицю жіночності, ви втілити в життя найнеймовірніші очікування, здійсните те, про що раніше і не мріяли і раптом одного разу ... Відчуєте, що по-справжньому щасливі. Фішки книги Книга від автора бестселерів, сукупний тираж яких більше 500 000 екземплярів. Це роман і тренінг під однією обкладинкою. У книзі багато практик і вправ.